• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

     

HAKKIMIZDA

KONGRE&TOPLANTI &SEMİNER

Toplantı ve Kongre Turizimi konusunda uzmanlaşmış olan BREMER TURİZM, bünyesinde bulundurduğu amatör ruhunu kaybetmemiş profesyonel kadrosuyla, Türkiye ve tüm Dünyada portföyündeki farklı sektörlerden birçok yerli ve yabancı firmaya danışmanlık yapmaktadır.

Tüm organizasyonlar bütünü ile ele alınıp, işlenip, çalışılmaktadır. İster 1 isterse 1000 kişilik organizasyon olsun, tüm faaliyetler en ince detayına kadar incelenir ve yaratıcı bir perspektifle birleştirilerek en etkili teknikler kullanılır.

Kurulduğu günden beri "Üstün kalite anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini" daima en önde tutmuş olan BREMER TURİZM departmanı; şirketlerin her türlü toplantı, lansman ve seminer organizasyonlarını, Türkiye ve Dünyadaki seçkin tesislerde, özel fiyat anlaşmaları ile aşağıda sunulan ana başlıklar çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

-Kongre-Seminer organizasyonu

-Bayi toplantıları ve ürün lansmanları

-Eğitim seminerleri

-Konaklama tesislerinde rezervasyon yapılması

-Ulaşım ve transfer hizmetleri

-Kongre teknik ekipmanları

-Tercüme sistemleri ve ekibi temini

-Host,hostes ve rehber temini

-Danışma ve tur kayıt masaları kurulması

-Telekomünikasyon hizmetleri

-Salon temini

-Gala ve Veda Gecesi organizasyonları

-Toplantı öncesi ve sonrası turistik hizmetleri

-Duyuru broşürleri hazırlanması

-Postalama hizmetleri

-Program ve tebliğ kitapları hazırlanması

-Sekreterya hizmetleri

-Kırtasiye hizmetleri

-Car Rental hizmetleri

-Catering hizmetleri

Değerli Misafirimiz,

Turizm Seyahat Sektöründe güvenilir,  ekonomik ve kaliteli hizmetin adresi olarak sizlerin güven ve desteğiyle birlikteyiz.

Ofislerimiz ve satış acentalarımızda  verdigimiz hizmetlerin yanı sıra gelişen teknoloji ile daha hızlı hizmet  için TATILLIVE.com ve HLNTUR.COM ve www.vizealinir.com adresinde sizlere online  satış hizmetine başladık. Türkiye nin ve Dünya nın Seçkin konaklama  tesislerini,en ekonomik fiyat seçenekleri ile sizlere sunmak amacımızdır.

Bu güne kadar çok önemli olan  güvenilirliğin ve hizmetlerimizin arkasında durmanın garantisi bizi bu günlere  taşıdı. Şimdide online ortamda aynı hizmet anlayışımızı yılların tecrübesi ve  sizlerin desteğiyle sürdüreceğiz.

Saygılarımızla,
  

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret4567
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74385.7668
Euro6.36786.3933
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
VİZE İŞLEMLERİ
DUYURU

Gezgin Turizm İnşaat Ltd.Şti'nin (BREMER TURİZM)  Yönetim İdaresinde ve şirket ortakları hisse ORANLARINDA değişiklik olmuştur. Şirketimizin Yönetimi İdaresi Tam Yetkili olarak Ali DEMİR tarafından yürütülmektedir. Eski Ortaklardan Volkan Çetiner ve BİLHASSA Hacı Ali ASLAN'ın şirketimiz ile 01.09.2016 Tarih itibariyle hiç bir ilişiği ve bağı YOKTUR.
İlgili merci ve kurumların bilgisine arz olunur.

GEZGİN TURİZM İNŞAAT LİMİTED ŞTİ.